Розробка програмного забезпечення

Основою АСУТП є контролер. Програмування промислових контролерів це головна складова будь-якої системи автоматичного керування, саме завдяки програмному забезпеченню, відбувається розподіл матеріальних, енергетичних та інформаційних потоків відповідно до заданого критерію.

Нам під силу вирішити завдання автоматизації:

  • Часткової (застосовується, коли внаслідок неможливості або швидкоплинності людина не в змозі простежити за виробничим циклом). При цьому програмне середовище бере на себе управління окремими машинами або операціями.
  • Комплексної (має на увазі регулювання всім цехом або ділянкою, що функціонує як єдиний комплекс)
  • Повної, коли контроль за технологічними параметрами здійснюється як технічними засобами, так і людьми.

Наша компанія розробляє системи автоматичного керування будь-якої складності й для багатьох галузей індустрії.

Наші фахівці навчені та володіють досконало способами програмування контролерів  і візуалізації.

Незалежно від масштабів, ми використовуємо однакові принципи, підсумкове ПО орієнтоване на конкретні вимоги Вашого бізнесу, максимально просто, наочно й інформативно, налагоджено, забезпечує великий запас надійності, захист від «людського фактора», легко інтегруються в АСУТП верхнього рівня, можливість адаптації та інтеграції в нього нових елементів (в разі реконструкції, зміни технологічного процесу і т.п.).

Ми практикуємо індивідуальний підхід до наших замовників, з цього, розробляються нами продукти завжди найбільш зручні для кінцевого користувача, інтуїтивно зрозумілі.

Толерантність, гнучкість і незмінна якість виконання поставленого завдання дозволяють нам реалізовувати всі наші проекти вчасно, з найбільшим комфортом і задоволеністю наших клієнтів.

Наші фахівці допоможуть Вам у написанні програм для станцій візуалізації та ПЛК таких виробників, як SIEMENS, VIPA Yaskawa, Schneider Electric. Mitshubishi, Unitronics, Раут-Автоматик. ОВЕН і багатьох інших. Ви можете звернутися за більш детальною інформацією скориставшись формою зворотнього зв’язку.